Seinavaha

Seinavaha on vesialusel toode, mis sobib uuele või täielikult puhastatud puitpinnale sisetingimustes. Toode sobib uuele puitseinale, -laele, palkseinale ja siseuste viimistlemiseks. Sobib ka niisketesse sisetingimusse (vannituba, köök). Seinavahaga on võimalik saavutada juba ühe kihiga kaitsev ja kattev tulemus. Seinavaha imendub puidu sisse, toob hästi esile puusüü ja oksakohad, kuid samas peidab ära puidu defektid ning aja jooksul kollastunud pinna. Pind muutub vetthülgavaks ning saavutab ühtlasi siidise läike ning õhku läbilaskva kihi. Vaha sobib eelkõige heledale puidule.

Kasutamiskoht:

Puitseinad ja -laed, palkseinad, siseuksed.

Kasutamisjuhend:

Ei lahjendata. Enne kasutamist korralikult segada.
Tee kindlaks, et puitpind oleks puhas, kuiv ning lihvpaberiga korralikult töödeldud.
Kanna vaha puitpinnale pintsliga puidusüü suunas. Kuivamisaeg kihtide vahel peab olema vähemalt 24 tundi. Viimistluskihtide arv on 1-2 sõltudes puitpinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Pärast puitpinna lõplikku kuivamist poleeri pind kuiva puuvillase lapiga. Nii saame pinnale pehmelt siidise läike. Kasutamine: sisetingimustes. Kulu: 14 – 16 m2 liitri kohta. Kuivamisaeg: 24 tundi (20 ºC). Töövahendite pesu vee ja seebilahusega.

Kategooria:
 • Lisainfo

  Värvus

  Valge, pruun, värvitu

  Ohutus

  Hoida lastele kättesaamatus kohas

  Taara

  !L, 5L, 10L

  Lahusti

  Vesi

 • Nõuanne

  Viimistlemine Seinavahaga

  Seinavaha on tiksotroopne ja teda on mugav pinnale kanda. Seinavaha imendub puidu sisse, toob hästi esile puusüü ja oksakohad, kuid samas peidab ära puidu defektid ning aja jooksul kollastunud pinna.

  Kasutamine:
  Ei lahjendata. Enne kasutamist korralikult segada.
  Tee kindlaks, et puitpind oleks puhas, kuiv ning lihvpaberiga korralikult töödeldud.
  Kanna vaha puitpinnale pintsliga puidusüü suunas. Kuivamisaeg kihtide vahel peab olema vähemalt 24 tundi. Viimistluskihtide arv on 1-2 sõltudes puitpinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Pärast puitpinna lõplikku kuivamist poleeri pind kuiva puuvillase lapiga. Nii saame ühtlase pinna ja pehmelt siidise läike.

  Nõuanne:
  Seinavahaga (valge ja pruun) on võimalik üle viimistleda vana, eelnevalt lakiga viimistletud kollastunud või ebaühtlane pind. Sel juhul on vajalik pind eelnevalt puhastada värvipesuainega ja lasta enne viimistlemist kuivada. Testi konkreetsel pinnal ning vajadusel tee enne viimistlemist vahelihv.

 • Ohutuskaart